emlaks Destek
emlaks Destek

  emlak's FRANCHISE DESTEK

  Bu desteklemeler aşağıda kısaca belirtilmiştir.

  • Eğitim
  • Hukuk Danışmanlığı
  • Teknoloji Eğitimi
  • Reklam, Tanıtım/Promosyon, Basılı Malzemeler
  • İnsan Kaynakları
  • Problem Çözümü
  • Gayrimenkul Değerleme (Ekspertiz)

  Yukarıda sayılan destekler kurum kimliği ve standartlar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

  Desteklerin bir kısmı RegnumVIP Merkez tarafından, bazıları ise işbirliği yaptığımız, konusunda uzmanlaşmış çözüm ortaklarımız tarafından verilecektir. Ofis sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına yönelik eğitimler, “tapu” ve “satış teknikleri” olarak 2 ayrı başlık altında verilmektedir. Başlangıç seviye eğitimleri ücretsiz, ileri seviye eğitimler ise ücretlidir. Çözüm ortağımız Hukuk Bürosu avukatları, ofislerimizin bu konuda ki sorularına telefon veya e posta ile 24 saat içinde cevap vermek için alt yapı çalışmaları hazırlanmaktadır. Basılı malzemeler için anlaşmalı matbaamız, kartvizit, antetli kağıt, dosya, karton afiş, ve broşürlerimizi standartlarımıza uygun olarak hazırlanacaktır.

  Ofislerimiz, müşterilerinin gayrimenkul değerleme (expertiz), fizibilite raporu, pazar araştırması, gayrimenkul geliştirme, proje danışmanlığı, iç dekorasyon & tadilat, yurtdışı emlak alım-satımı gibi uzmanlık gerektiren taleplerini Merkez Ofisimize yönlendirebilmektedir. Franchise ofislerimiz ve ofislerde çalışan gayrimenkul danışmanları , ihtiyaç duyduklarında Merkez ofisimizden her türlü bilgi, doküman ve yardımı alabilmektedirler. Yeni ofislerimize başlangıç seti olarak, antetli kağıt, kartvizit, dosya, çeşitli promosyon malzemeleri, broşür ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca ofislerimiz kullanacakları form, sözleşme, basılı malzeme örneklerini içeren CD/USB leri Merkez ofisimizden temin edebileceklerdir.

  Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.  Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
  Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
  Mesaj Gönder
  Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım


  veya

  +90 551 834 68 86